Поширеною проблемою як на комерційних кухнях, так і в побуті є пожовтіння (часто вживається також “чайний наліт”) столового керамічного посуду, особливо чашок, чайничків тощо. Тривале використання таких видів посуду супроводжується появою забруднень, які не піддаються чищенню ані в ручний спосіб, ані в посудомийних машинах. Причини таких пожовтінь різні: стійкі забруднення від чаю, вміст несприятливих металів та інших складників у воді, неякісні матеріали керамічних виробів та ін.

Попробуємо на практиці показати як легко відчистити застарілі забруднення, які утворилися на горнятках в нашому офісі.

Досить легко з такими забрудненнями справляється засіб Dip It Plus від Ecolab – компанії-лідера в галузі професійної гігієни та водопідготовки.

Для початку в будь-якій тарі готуємо розчин засобу Dip It Plus –5г засобу на 1л води. Так як відро у нас 5л, розчиняємо 25г засобу у 5л теплої води.

Після повного розчинення порошку у воді занурюємо наші горнятка у розчин та залишаємо на 30 хв. За цей час ідемо пити каву і писати цей блог)

Через 30 хв витягаємо горнятка з розчину, промиваємо під проточною водою та протираємо губкою місця застарілих забруднень. До речі, робочий розчин з засобом можна використовувати повторно, якщо він не надмірно забруднений.

Результат – майже нові горнятка максимально легкими зусиллями. Рекомендуємо!

Засіб Dip Ir Plus Ecolab можна використовувати для різних цілей: для замочування столових приборів (відновлює блиск), для чищення кавомашин, в т. ч. холдерів. Варто відмітити, що засіб підходить для всіх типів металевого, пластикового, порцелянового посуду. Він містить захисні компоненти та не пошкоджує матеріали в т. ч. з легких металів (алюміній, тощо).

Придбати засіб можна у нашому інтернет магазині:

Засіб для чищення посуду та інвентарю Dip It Plus 2,4 кг Ecolab

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *