Ecolab — світовий лідер в галузі професійної гігієни, енергетичних, водних технологій і послуг, які захищають людей і життєво важливі ресурси.

Компанія Еколаб надає комплексні рішення і послуги, що сприяють безпеці продуктів харчування, підтримці чистоти, оптимізації водних і енергетичних ресурсів і підвищенню операційної ефективності на ринках харчової промисловості, медицини, енергетики, гостинності і промисловості в більш ніж 170 країнах світу. Компанія є надійним партнером для більш ніж одного мільйона клієнтів.

По всьому світу в сферах ресторанно-готельного бізнесу, виробництва продуктів харчування та харчової промисловості, охорони здоров’я, комерційних пралень, промислових та нафтогазових ринків, а також багато інших обирають продукти та послуги компанії Ecolab, задля забезпечення екологічної чистоти та безпеки і максимальної віддачі для досягнення своїх цілей.

Товари Ecolab виробляються за сучасними стандартами та проходять повний цикл випробувань. Саме тому продукція Еколаб в Україні сертифікована для використання в галузях, де найбільше уваги приділяється безпеці. Це харчова індустрія, медицина та дошкільні навчальні засоби. Еколаб хімія призначається для догляду за всіма можливими матеріалами і поверхнями.

Вже 20 років компанія Еколаб працює в Україні та є надійним партнером багатьох українських підприємств.

Компанія Гал Еко Трейд вже більше 10 років впроваджує технології та рішення Еколаб в Україні.

Товари Ecolab

1,002.86

Інтенсивний концентрований засіб для ручного миття посуду методом замочування. Використовується для чищення каструль, сковорід, порцеляни тощо.

1,683.80

Швабра з мікрофібровим мопом (комплект) Rasantec, Ecolab  

1,817.72

Концентрований засіб тривалої дії для миття кухонної підлоги. Знижує ковзкість підлоги, що зменшує ризик падіння. Видаляє забруднення з швів між плиткою

1,701.79

Концентрований засіб для нейтралізації запахів в повітрі та на текстилі. Придатний також для використання на килимах, шторах, покривалах, одязі, м'ягких меблях тощо.

1,057.51

Концентрований засіб для миття та знежирення кухонних поверхонь. Призначений для щоденного чищення плит, робочих поверхонь, кухонного обладнання, витяжок, стін та підлог.

457.78

Концентрований засіб для догляду миття підлог Макс Індур 2. Повністю очищує поверхні від забруднень, що виникають внаслідок руху людського потоку та зменшує прилипання забруднень.

708.48

Точковий плямовивідник для текстильних покриттів. Добре видаляє плями масляного та жирового проходження: сліди від кольорових олівців, крему для чищення взуття, масел, крему, нафтопродуктів.

2,529.03

Висококонцентрований твердий засіб для миття посуду в професійних посудомийних машинах. Новітня технологія з піногасіння знижує піноутворення під час миття, що зберігає і продовжує строк служби посудомийної машини.

505.26

Точковий плямовивідник для текстильних покриттів. Добре видаляє водорозчинні плями, наприклад, від пролитого фруктового соку, коли, свіжої кави та чаю, шоколаду, морозива.

394.29

Концентрований засіб для миття підлог, в тому числі пористих. Малопінний, підходить як для ручного, так і для машинного чищення.

1,112.03

Високоефективний концентрований засіб для миття та дезінфекції поверхонь. Знищує бактерії та грибки у зоні обробки харчових продуктів.

1,817.31

Концентрований засіб для одночасного миття та дезінфекції кухонних поверхонь та обладнання. Знищує мікроби та грибок, ефективний проти норовірусу.

2,368.29

Висококонцентрований лужний засіб для всіх автоматичних систем миття професійних конвекційних та пароконвекційних печей. Завдяки спеціальній формулі може використовуватись як на теплому, так і на холодному обладнанні

3,173.61

Високопінний шампунь для чищення текстильних покриттів роторною машиною. Можливе застосування на килимах і інших поверхнях з натурального ворсу.

6,259.21

Концентрований безпечний знежирюючий засіб швидкої дії для чищення грилів, пароконвектоматів, іншого харчового обладнання. Єдиний засіб для знежирення, який не потребує використання засобів індивідуального захисту.

Наші клієнти

Якщо у Вас виникли запитання – звяжіться з нами!