Ecolab — світовий лідер в галузі професійної гігієни, енергетичних, водних технологій і послуг, які захищають людей і життєво важливі ресурси.

Компанія Еколаб надає комплексні рішення і послуги, що сприяють безпеці продуктів харчування, підтримці чистоти, оптимізації водних і енергетичних ресурсів і підвищенню операційної ефективності на ринках харчової промисловості, медицини, енергетики, гостинності і промисловості в більш ніж 170 країнах світу. Компанія є надійним партнером для більш ніж одного мільйона клієнтів.

По всьому світу в сферах ресторанно-готельного бізнесу, виробництва продуктів харчування та харчової промисловості, охорони здоров’я, комерційних пралень, промислових та нафтогазових ринків, а також багато інших обирають продукти та послуги компанії Ecolab, задля забезпечення екологічної чистоти та безпеки і максимальної віддачі для досягнення своїх цілей.

Товари Ecolab виробляються за сучасними стандартами та проходять повний цикл випробувань. Саме тому продукція Еколаб в Україні сертифікована для використання в галузях, де найбільше уваги приділяється безпеці. Це харчова індустрія, медицина та дошкільні навчальні засоби. Еколаб хімія призначається для догляду за всіма можливими матеріалами і поверхнями.

Вже 20 років компанія Еколаб працює в Україні та є надійним партнером багатьох українських підприємств.

Компанія Гал Еко Трейд вже більше 10 років впроваджує технології та рішення Еколаб в Україні.

Товари Ecolab

3,370.26

Універсальний концентрований миючий засіб, який призначений для миття усіх водостійких поверхонь, ручного миття посуду, кухонного обладнання та інвентарю.

2,406.31

Висококонцентрований твердий засіб для миття посуду в професійних посудомийних машинах. Новітня технологія з піногасіння знижує піноутворення під час миття, що зберігає і продовжує строк служби посудомийної машини.

473.98

Лужний cанітарний мийний засіб для чищення санвузлів, який підходить до чутливих до кислот поверхонь, в т. ч. мармуру, акрилу. Легко видаляє залишки мила, шкіряний жир та забруднення.

457.35

Засіб для чищення поверхонь з нержавіючої сталі, а також хромованих, нікельованих, латунних поверхонь, кислотостійкої емалі.

1,729.12

Концентрований засіб тривалої дії для миття кухонної підлоги. Знижує ковзкість підлоги, що зменшує ризик падіння. Видаляє забруднення з швів між плиткою

674.10

Точковий плямовивідник для текстильних покриттів. Добре видаляє плями масляного та жирового проходження: сліди від кольорових олівців, крему для чищення взуття, масел, крему, нафтопродуктів.

1,729.52

Концентрований засіб для одночасного миття та дезінфекції кухонних поверхонь та обладнання. Знищує мікроби та грибок, ефективний проти норовірусу.

1,619.21

Концентрований засіб для нейтралізації запахів в повітрі та на текстилі. Придатний також для використання на килимах, шторах, покривалах, одязі, м'ягких меблях тощо.

433.60

Концентрований кислотний засіб для чищення обладнання. Ідеально підходить для чищення професійних посудомийних та пральних машин.

5,955.48

Концентрований безпечний знежирюючий засіб швидкої дії для чищення грилів, пароконвектоматів, іншого харчового обладнання. Єдиний засіб для знежирення, який не потребує використання засобів індивідуального захисту.

2,384.98

Висококонцентрований кислотний ополіскуючий засіб для всіх автоматичних систем ополіскування професійних конвекційних та пароконвекційних печей. Може використовуватись у воді будь-якої жорсткості.

435.57

Концентрований засіб для догляду миття підлог Макс Індур 2. Повністю очищує поверхні від забруднень, що виникають внаслідок руху людського потоку та зменшує прилипання забруднень.

257.68

Готовий до використання засіб для миття скла та поверхонь. Легко видаляє бруд та жир, залишаючи блискучу поверхню без слідів.

1,897.10

Таблетки для проведення якісних дезінфекцій як твердих поверхонь так і кухонних пристроїв.

2,253.37

Висококонцентрований лужний засіб для всіх автоматичних систем миття професійних конвекційних та пароконвекційних печей. Завдяки спеціальній формулі може використовуватись як на теплому, так і на холодному обладнанні

Наші клієнти

Якщо у Вас виникли запитання – звяжіться з нами!