Професійна хімія для клінінгу — гарантія чистоти в готелі. Опитування показують, що порядок в номері та дотримання гігієни — основний фактор вибору місця проживання для 70% людей. Тому всього один негативний відгук в інтернеті позбавляє вас 30 потенційних клієнтів. Щоб підтримувати бездоганну репутацію готелю, ми рекомендуємо обирати високоякісні засоби для прибирання

 

Основні переваги професійних миючих засобів

 

Наша компанія пропонує продукцію світового лідера в галузі гігієни та чистоти — компанії Ecolab. Професійна хімія для прибирання від глобального світового бренду дає вам такі переваги:

  1. Високу ефективність — засоби для миття Еколаб працюють швидше та ефективніше аналогів, значно скорочуючи витрати часу. Це дуже важливо, адже в середньому в клінінгу  90% витрат припадає саме на оплату праці. 
  2. Зручне та економне дозування. Хімія для прибирання приміщень постачається в 2-літрових пакетах. Спеціальні дозуючі системи, які встановлюють представники Ecolab, дозволяють швидко розводити концентрат з водою та розливати по багаторазових пляшках, повністю уникаючи контакту засобу для очищення зі шкірою. 
  3. Якісний інвентар. Професійна хімія для готелів сумісна з якісним інвентарем, який зменшує витрати часу, сил та грошей.
  4. Консалтинг. Ecolab пропонує навчальні програми для фахівців в галузі клінінгу, які забезпечують максимальній рівень продуктивності та безпеки при роботі з засобами для видалення усіх видів забруднень.  Як офіційний партнер виробника, ми надаємо консультації з питань підбору та використання професійної хімії

 

Вибираємо миючі засоби для клінінгу готелю правильно

 

Щоб справити гарне враження на клієнтів, підвищити їх лояльність та отримати позитивні відгуки на популярних онлайн-платформах, вам слід дотримуватися таких правил:

 

  • обирати професійні миючі засоби для підлоги та меблів з доведеною ефективністю, здатні видаляти бруд та плями з першого разу. Швидкість та легкість — незмінні компоненти успіху в готельному бізнесі;
  • звертати увагу на склад — безпечні компоненти засобів для чищення не тільки захищають здоров’я співробітника, але й зберігають бездоганний вигляд усіх поверхонь: білизни, килимів, меблів та сантехніки;
  • завжди переконуватися в тому, що засоби для чищення туалетних кімнат та душових мають приємний аромат свіжості — це справляє гарне враження на більшість клієнтів;
  • віддавати перевагу економічним засобам для прибирання приміщень, які ефективно діють в малій концентрації. Це допоможе зменшити обсяги закупки та запасів, оптимізувавши витрати. 

 

Переваги покупки в Гал Еко Трейд

 

Наша компанія є офіційним партнером світового лідера в сфері професійної гігієни для догляду за готельними номерами — американського бренду Ecolab. Наша професійна хімія для прибирання доступна в широкому асортименті за вигідними цінами. Наші постійні та оптові клієнти можуть розраховувати на індивідуальні комерційні пропозиції, що роблять співпрацю ще більш зручною та продуктивною. Якщо вам потрібна допомога в підборі засобів для видалення бруду в готелях, громадському харчуванні, медицині та інших галузях, залишайте заявку на сайті або звертайтеся до нас за телефоном, вказаним в розділі контактів. 

 

Професійні рішення для гігієни у вашому готелі

 

Професійна хімія Ecolab

457.78

Концентрований засіб для догляду миття підлог Макс Індур 2. Повністю очищує поверхні від забруднень, що виникають внаслідок руху людського потоку та зменшує прилипання забруднень.

2,368.29

Висококонцентрований лужний засіб для всіх автоматичних систем миття професійних конвекційних та пароконвекційних печей. Завдяки спеціальній формулі може використовуватись як на теплому, так і на холодному обладнанні

453.38

Спеціальний засіб для полірування поверхонь з нержавіючої сталі. Захищає поверхню від швидкого забруднення, залишає захисну плівку та полегшує наступні миття, уповільнює корозійні процеси.

1,002.86

Інтенсивний концентрований засіб для ручного миття посуду методом замочування. Використовується для чищення каструль, сковорід, порцеляни тощо.

1,057.51

Концентрований засіб для миття та знежирення кухонних поверхонь. Призначений для щоденного чищення плит, робочих поверхонь, кухонного обладнання, витяжок, стін та підлог.

1,817.72

Концентрований засіб тривалої дії для миття кухонної підлоги. Знижує ковзкість підлоги, що зменшує ризик падіння. Видаляє забруднення з швів між плиткою

2,124.69

Таблетки для проведення якісних дезінфекцій як твердих поверхонь так і кухонних пристроїв.

287.56

Санітарний мийний засіб для миття будь-яких стійких до кислоти поверхонь та підлог у ванних кімнатах з жорсткою водою. Ефективно видаляє вапняний наліт, сечовий камінь, залишки мила, шкіряного жиру та бруду.

265.93

Готовий до використання кислотний миючий засіб для унітазів та пісуарів. Легко видаляє вапняний наліт та сечевий камінь

265.66

М'якоабразивний нейтральний засіб для видалення локальних забруднень. Застосовується для чищення нержавіючої сталі, кераміки, емалі, скла, пластику.

1,958.48

Kонцентрований засіб для миття посуду, ефективно видаляє усіх типи харчового забруднення. Закрита система, що унеможливлює контакт персоналу з концентратом.

3,173.61

Високопінний шампунь для чищення текстильних покриттів роторною машиною. Можливе застосування на килимах і інших поверхнях з натурального ворсу.

1,701.79

Концентрований засіб для нейтралізації запахів в повітрі та на текстилі. Придатний також для використання на килимах, шторах, покривалах, одязі, м'ягких меблях тощо.

2,506.62

Висококонцентрований кислотний ополіскуючий засіб для всіх автоматичних систем ополіскування професійних конвекційних та пароконвекційних печей. Може використовуватись у воді будь-якої жорсткості.

708.48

Точковий плямовивідник для текстильних покриттів. Добре видаляє плями масляного та жирового проходження: сліди від кольорових олівців, крему для чищення взуття, масел, крему, нафтопродуктів.