Професійна хімія для клінінгу — гарантія чистоти в готелі. Опитування показують, що порядок в номері та дотримання гігієни — основний фактор вибору місця проживання для 70% людей. Тому всього один негативний відгук в інтернеті позбавляє вас 30 потенційних клієнтів. Щоб підтримувати бездоганну репутацію готелю, ми рекомендуємо обирати високоякісні засоби для прибирання

 

Основні переваги професійних миючих засобів

 

Наша компанія пропонує продукцію світового лідера в галузі гігієни та чистоти — компанії Ecolab. Професійна хімія для прибирання від глобального світового бренду дає вам такі переваги:

  1. Високу ефективність — засоби для миття Еколаб працюють швидше та ефективніше аналогів, значно скорочуючи витрати часу. Це дуже важливо, адже в середньому в клінінгу  90% витрат припадає саме на оплату праці. 
  2. Зручне та економне дозування. Хімія для прибирання приміщень постачається в 2-літрових пакетах. Спеціальні дозуючі системи, які встановлюють представники Ecolab, дозволяють швидко розводити концентрат з водою та розливати по багаторазових пляшках, повністю уникаючи контакту засобу для очищення зі шкірою. 
  3. Якісний інвентар. Професійна хімія для готелів сумісна з якісним інвентарем, який зменшує витрати часу, сил та грошей.
  4. Консалтинг. Ecolab пропонує навчальні програми для фахівців в галузі клінінгу, які забезпечують максимальній рівень продуктивності та безпеки при роботі з засобами для видалення усіх видів забруднень.  Як офіційний партнер виробника, ми надаємо консультації з питань підбору та використання професійної хімії

 

Вибираємо миючі засоби для клінінгу готелю правильно

 

Щоб справити гарне враження на клієнтів, підвищити їх лояльність та отримати позитивні відгуки на популярних онлайн-платформах, вам слід дотримуватися таких правил:

 

  • обирати професійні миючі засоби для підлоги та меблів з доведеною ефективністю, здатні видаляти бруд та плями з першого разу. Швидкість та легкість — незмінні компоненти успіху в готельному бізнесі;
  • звертати увагу на склад — безпечні компоненти засобів для чищення не тільки захищають здоров’я співробітника, але й зберігають бездоганний вигляд усіх поверхонь: білизни, килимів, меблів та сантехніки;
  • завжди переконуватися в тому, що засоби для чищення туалетних кімнат та душових мають приємний аромат свіжості — це справляє гарне враження на більшість клієнтів;
  • віддавати перевагу економічним засобам для прибирання приміщень, які ефективно діють в малій концентрації. Це допоможе зменшити обсяги закупки та запасів, оптимізувавши витрати. 

 

Переваги покупки в Гал Еко Трейд

 

Наша компанія є офіційним партнером світового лідера в сфері професійної гігієни для догляду за готельними номерами — американського бренду Ecolab. Наша професійна хімія для прибирання доступна в широкому асортименті за вигідними цінами. Наші постійні та оптові клієнти можуть розраховувати на індивідуальні комерційні пропозиції, що роблять співпрацю ще більш зручною та продуктивною. Якщо вам потрібна допомога в підборі засобів для видалення бруду в готелях, громадському харчуванні, медицині та інших галузях, залишайте заявку на сайті або звертайтеся до нас за телефоном, вказаним в розділі контактів. 

 

Професійні рішення для гігієни у вашому готелі

 

Професійна хімія Ecolab

708.48

Точковий плямовивідник для текстильних покриттів. Добре видаляє плями масляного та жирового проходження: сліди від кольорових олівців, крему для чищення взуття, масел, крему, нафтопродуктів.

480.67

Засіб для чищення поверхонь з нержавіючої сталі, а також хромованих, нікельованих, латунних поверхонь, кислотостійкої емалі.

1,017.18

Потужний засіб для чищення поверхонь в санвузлах, який має відмінну піноутворювальну та зволожувальну дію і добре відмиває всі забруднення.

6,259.21

Концентрований безпечний знежирюючий засіб швидкої дії для чищення грилів, пароконвектоматів, іншого харчового обладнання. Єдиний засіб для знежирення, який не потребує використання засобів індивідуального захисту.

1,897.10

Таблетки для проведення якісних дезінфекцій як твердих поверхонь так і кухонних пристроїв.

1,958.48

Kонцентрований засіб для миття посуду, ефективно видаляє усіх типи харчового забруднення. Закрита система, що унеможливлює контакт персоналу з концентратом.

2,529.03

Висококонцентрований твердий засіб для миття посуду в професійних посудомийних машинах. Новітня технологія з піногасіння знижує піноутворення під час миття, що зберігає і продовжує строк служби посудомийної машини.

1,112.03

Високоефективний концентрований засіб для миття та дезінфекції поверхонь. Знищує бактерії та грибки у зоні обробки харчових продуктів.

1,817.31

Концентрований засіб для одночасного миття та дезінфекції кухонних поверхонь та обладнання. Знищує мікроби та грибок, ефективний проти норовірусу.

265.66

М'якоабразивний нейтральний засіб для видалення локальних забруднень. Застосовується для чищення нержавіючої сталі, кераміки, емалі, скла, пластику.

2,506.62

Висококонцентрований кислотний ополіскуючий засіб для всіх автоматичних систем ополіскування професійних конвекційних та пароконвекційних печей. Може використовуватись у воді будь-якої жорсткості.

457.78

Концентрований засіб для догляду миття підлог Макс Індур 2. Повністю очищує поверхні від забруднень, що виникають внаслідок руху людського потоку та зменшує прилипання забруднень.

1,002.86

Інтенсивний концентрований засіб для ручного миття посуду методом замочування. Використовується для чищення каструль, сковорід, порцеляни тощо.

498.15

Лужний cанітарний мийний засіб для чищення санвузлів, який підходить до чутливих до кислот поверхонь, в т. ч. мармуру, акрилу. Легко видаляє залишки мила, шкіряний жир та забруднення.

394.29

Концентрований засіб для миття підлог, в тому числі пористих. Малопінний, підходить як для ручного, так і для машинного чищення.