В процесі приготування їжі контроль за дотриманням правильних температурних показників у місцях зберігання продуктів харчування є надзвичайно важливим, оскільки від цього залежить якість та безпечність кінцевого продукту. При частому коливанні та виходах за межі норми температур в холодильній чи морозильній камері продукти не тільки псуються, але й потребують заміни.

Cистема KYPS (Keep Your Products Safe) призначена для онлайн моніторінгу температур у холодильному устаткуванню та приміщеннях, де зберігаются продукти харчування. Система 24 години на добу і 7 днів на тиждень слідкує за змінами температури, про що повідомляє відповідальну особу в зручний для Вас спосіб (Telegram, електронна пошта тощо).

Таким чином, використовуючи систему KYPS як частину стратегії моніторингу температури, Ви можете бути впевнені, що було вжито найбільш надійних і практичних заходів для запобігання псуванню і утилізації продуктів харчування, втрати запасів і непотрібних витрат внаслідок поповнення продуктів.

Окрім того, згідно міжнародних стандартів (НАССР) необхідно контролювати температуру мінімум 4 рази на день. Дані мають бути записані у відповідний чек-лист. Щоденні електронні звіти, які надсилають в онлайн-додаток позбавлять Вас від рутинної процедури, зекономлять робочий часу персоналу.

Відомо, що кожен тип продукту має певні умови зберігання. Наприклад, продукти глибокої заморозки повинні зберігатися при температурі від -18 до -23 градусів, це так звана “зелена” чи “безпечна зона“. Сповіщення можуть бути дуже гнучко налаштовані під потреби замовника: звіти за добу на електронну пошту та оперативне інформування в месенджері Telegram.

Всі датчики підключаються до бездротової Wi-Fi мережі закладу або до мережевого шлюзу LoRa WAN, не потребуючи створення окремої мережевої інфраструктури. Дані з датчиків надходять безпосередньо до хмарного середовища системи KYPS. В випадку відсутності мережевого з’єднання датчики накопичують дані, та передають їх одразу після відновлення з’єднання. Бездротові датчики KYPS мають великий термін автономної роботи. На відміну від дротових датчиків, немає необхідності порушувати термозахисний шар холодильної чи морозильної камери для їх встановлення.

Детальну консультацію Ви можете отримати у спеціалістів нашої компанії:

Юрій Гула,  098 751 85 20,  y.hula@galecotrade.com.ua  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *